دکتر آرمان انقطاع » بهترین جراح لیفت صورت در تهران کیست؟
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین جراح لیفت صورت در تهران کیست؟

فهرست مطالب

جستجو در رابطه با بهترین جراح لیفت صورت در تهران کمی دشوار به نظر می‌رسد. به دلیل وجود تعداد بالای پزشکان متخصص و گسترده بودن شهر ممکن است اطلاع دقیقی از این موضوع نداشته باشید که به دنبال چه ویژگی‌هایی در یک پزشک باشید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید یا باید به چه المان‌هایی در یک پزشک توجه کنید. چرا که چهره اولین نماینده ظاهر است و اولین تاثیر را روی دیگران می‌گذارد. پس، باید به دست بهترین‌ها سپرده شود تا مشکلی در ظاهر صورت ایجاد نشود. با ما همراه باشید تا دلیل و نحوه انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت در تهران را معرفی کنیم.

چرا انتخاب بهترین جراح لیفت صورت مهم است؟

انتخاب بهترین جراح لیفت صورت

جراحی لیفت صورت همراه با پچیدگی‌هایی است که برخی از این پیچیدگی‌ها با انتخاب بهترین جراح لیفت صورت در تهران مدیریت شده و نتیجه خوبی از خود به جای می‌گذارند. در عین حال، در طولانی مدت عوارض جانبی بسیار کم یا حداقلی خواهند داشت. همین پیچیدگی‌ها اگر توسط پزشکی که صلاحیت و تبحر کافی ندارد انجام شود، منجر به دفرمه شدن صورت، از بین رفتن پوست و مشکلات بسیاری خواهد شد. این مشکلات شامل موارد زیر خواهد بود.

❇️ جراحی که مهارت کافی در انجام عمل لیفت نداشته باشد، ممکن است با عدم آگاهی کافی از نحوه جراحی درست، باعث تجمع خون زیر پوست یا هماتوم Hematoma شود. هماتوم معمولا تا 24 ساعت بعد از عمل لیفت ممکن است رخ بدهد و سبب فشار و تورم می‌شود. البته، این مشکل با جراحی دیگری قابل درمان است. اما، ممکن است همراه با دردسرها و عوارض جانبی باشد.

❇️ ممکن است اسکارها بعد از جراحی از خود اثری به جای بگذارند. به جای اینکه چهره شما را زیبا کنند، شکل بدی به آن بدهند. اگرچه که در این نوع جراحی معمولا زخم‌های جراحی در زیر خط مو قرار می‌گیرند و قابل مشاهده نیستند. اما، عملکرد نادرست پزشکی که مهارت کافی ندارد، می‌تواند اثر بدی را از خود به جای بگذارد.

❇️ اگر بهترین جراح لیفت صورت در تهران متخصص نباشد و مهارت کافی نداشته باشد می‌تواند اعصاب حسی و حرکتی صورت شما را دچار مشکل کند. به‌طوری‌که، قادر نباشید اعضای صورتتان را حرکت دهید.

❇️ عامل دیگری که با انتخاب پزشک ناشناخته و کم سابقه ممکن است اتفاق بیفتد،  از دست دادن بخشی از پوستتان است. به این صورت که در جریان عمل لیفت اگر پزشک به اندازه کافی تجربه نداشته باشد، باعث می‌شود خونرسانی به بافت صورت برای لحظه‌ای با اختلال مواجه شود. در نتیجه، بخشی از پوستتان هنگام لیفت صورت از بین برود.  

بیشتر بخوانید: بهترین جراح لیفت ابرو

ویژگی‌های بهترین جراح لیفت صورت

ویژگی بهترین جراح لیفت صورت

بهترین جراح لیفت صورت در تهران باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد تا بتوان به او و کارش اعتماد کرد.

✔️ اولین گام در شناخت بهترین جراح لیفت صورت در تهران، بررسی سابقه کار و میزان رضایت مراجعه کنندگان به اوست. این مرحله می‌تواند تاحدودی میزان تبحر پزشک را به شما نشان دهد. این سابقه شامل حداقل بین 3 تا 6 سال کار مرتبط باید باشد.

✔️ بررسی مدارک پزشک از این نظر که تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را از چه دانشگاه یا موسسه‌ای دریافت کرده است مهم است. نکته بعد این است که در مدارکش با چه عنوانی فارغ‌التحصیل شده است.

✔️ امتحان‌های شفاهی و عملی خود را با موفقیت گذرانده باشد. کاملا به شرایط صورت شما واقف باشد. با شک و تردید درباره آنچه انتظار می‌رود بداند صحبت نکند.

نمونه کارهای دکتر انقطاع به عنوان بهترین جراح لیفت صورت

00:40
truncate dir-rtl

لیفت صورت و گردن

لیفت صورت و گردن ثانویه

بیشتر بخوانید: جراحی بوکال فت

اینستاگرام دکتر انقطاع

روش‌های دسترسی به بهترین جراح لیفت صورت در تهران

برای دسترسی به بهترین دکتر لیفت صورت در تهران باید چندین کار را انجام دهید تا با خیال راحت خود را به دستان ماهر او بسپارید.

🔶 اولین کار برای پیدا کردن بهترین جراح لیفت صورت در تهران این است که با افرادی که این جراحی را انجام داده‌اند و تقریبا چند وقت از انجام جراحی آن‌ها گذشته صحبت کنید. برای این کار می‌توانید به صفحات پزشک مربوطه در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید از بین کامنت‌ها افرادی که راضی یا ناراضی بودند را بیابید و با آن‌ها مشورت کنید. همچنین می‌توانید مطالعه میدانی داشته باشید  یعنی به صورت حضوری به مطب پزشک‌هایی که مشهور هستند بروید و نظرات مراجعه کنندگان آن‌ها را بپرسید. نتایج بعد از عمل را به صورت حضوری بررسی کنید و اگر مطابق با میلتان بود شما نیز همان پزشک را انتخاب کنید.

🔶 گام دیگر این است که به صنف پزشکان جراحی پلاستیک مراجعه کنید و سوابق کاری پزشکان مختلف را بررسی کنید. در این بین افرادی که به نظر خوب می‌رسند را انتخاب کنید و همان روش اول را درمورد این افراد نیز انجام دهید.

پبیشتر بخوانید: بهترین جراح پروتز سینه در تهران

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
پیام شما با موفقیت ارسال شد.
دوباره امتحان کنید.

دکتر آرمان انقطاع بهترین جراح لیفت صورت در تهران

برای اینکه نتیجه داخواه را از این جراحی دریافت کنید، باید پزشکی را  انتخاب کنید که تبحر، مهارت و تجربه کافی در انجام این عمل را داشته باشد تا شما را دوباره برای ترمیم راهی اتاق عمل نکند. به علاوه طوری جراحی را انجام دهد که از نتیجه کار راضی باشید. به این جهت، دکتر انقطاع با سابقه و تبحر کافی بهترین جراح لیفت صورت در تهران هستند که می‌توانید به مطب ایشان مراجعه کنید.    

آرمان انقطاع بهترین جراح لیفت صورت

نتیجه گیری

انتخاب بهترین جراح لیفت صورت در تهران با توجه به اینکه این روش به منظور جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک انجام می‌شود، امری حساس است. بخش‌هایی از گونه و خط فک نیز به کمک این روش شکل زیباتری به خود می‌گیرند. در طول عمل جراحی پوست دو طرف صورت کشیده می‌شود تا بتواند چروک‌ها را از بین ببرد. در این حالت بافت زیر پوست تغییر کرده و پوست اضافه جدا می‌شود. این تغییرات حس جوان‌تر و شاداب‌تری به پوست می‌دهند.  

سوالات متداول بهترین جراح لیفت صورت در تهران

1. آیا بهترین دکتر لیفت صورت در تهران به صورت اینترنتی نیز نوبت دهی دارند؟

نوبت دهی اینترنتی بسته به نحوه کار پزشک و اینکه مطب او به صورت خصوصی یا در یک کلینیک باشد می‌تواند متفاوت باشد. در این مورد، برخی از پزشکان به صورت اینترنتی نوبت دهی دارند. برخی دیگر ترجیح می‌دهند مراجعه کننده به صورت حضوری نوبت دریافت کند.

2. آیا بهترین جراح لیفت صورت در تهران می‌تواند درد جراحی را کمتر کند؟

جراحی دردناک است. اما، بهترین جراح لیفت صورت در تهران می‌تواند عوارض جانبی آن را کاهش دهد و نتیجه خوبی را برای شما رقم بزند.

دکتر آرمان انقطاع

دکتر آرمان انقطاع

فوق تخصص جراحی پلاستیک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، دارای دو بورد فوق تخصصی و تخصصی از دانشگاه تهران، نفر اول کشور در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، رتبه اول دانشکده پزشکی، با بیش از 14سال سابقه جراحی و عمل های موفق، عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو هیئت علمی سابق دانشگاه تهران، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک ایران، عضو انجمن جراحان ایران است. از جمله خدماتی که دکتر انقطاع ارائه می دهند عبارتند از: جراحی بینی، جراحی ترمیمی بینی، بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی، لیپوماتیک، لیفت اندوسکوپی صورت، تزریق چربی و....
برچسب ها:
مقالات مرتبط
هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو، یکی از موضوعات مهم در حوزه جراحی زیبایی است که بهبود ظاهر ابرو‌ها را مد نظر دارد. این فرآیند جراحی که برای تغییر و شکل‌دهی به ابرو‌ها استفاده می‌شود، علاوه بر جلب توجه به...

مراقبت های بعد از لیفت آندوسکوپی ابرو چیست؟

مراقبت های بعد از لیفت آندوسکوپی ابرو چیست؟

مراقبت های بعد از لیفت آندوسکوپی ابرو بسیار حائز اهمیت است تا از بهبود سریع و صحیح ابروها پس از این روش جراحی اطمینان حاصل شود. این نوع جراحی با استفاده از تکنیک‌های ویژه، اقدام به اصلاح و شکل دهی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

1 دیدگاه
  1. ملیکا

    بهترین دکتر برای لیفت صورت هزینشم گرونتره؟

    پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *