دکتر آرمان انقطاع » بهترین جراح پروتز سینه در تهران کیست؟
مدت زمان مطالعه ۱۱ دقیقه

بهترین جراح پروتز سینه در تهران کیست؟

فهرست مطالب

بهترین جراح پروتز سینه در تهران دارای ویژگی‌هایی است که لازم است متقاضیان پیش از انجام این جراحی به آن ویژگی‌ها توجه داشته باشند. برای مثال یک جراح خوب باید مدرک معتبر و تخصصی داشته باشد. تجربه کار بالا و همچنین برخورد خوب با بیماران از دیگر ویژگی‌های بهترین جراحان است. توجه داشته باشید که انتخاب پزشک و متخصص تاثیر بسزایی بر روی جراحی و نتیجه آن خواهد گذاشت؛ بنابراین تمام تلاش خود را به کار گیرید که پزشک و جراحی را انتخاب کنید که قادر باشد انتظارات شما را از عمل جراحی برآورده سازد.

افراد می‌توانند به روش‌های مختلفی به بهترین پزشکان و متخصصان دسترسی پیدا کنند. از جمله راحت‌ ترین و بهترین روش‌ها برای دسترسی به بهترین پزشک می‌توان به جستجو در اینترنت و پرس و جو از افرادی که پیش از این جراحی را انجام داده‌اند، اشاره کرد. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا درباره ویژگی‌ها و روش‌های دسترسی به بهترین دکتر پروتز سینه اشاره کنیم.         

ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه در تهران باید یکی از اعضای انجمن جراحان پلاستیک باشد. اولین و مهم‌ترین مورد در انتخاب یک جراح پلاستیک این است که دارای گواهی بورد باشد که بتوانید به آن اعتماد کنید. یکی از بهترین کار‌هایی که می‌توانید به منظور یافتن بهترین جراح پروتز سینه انجام دهید‌، توجه به خصوصیات و ویژگی‌های او است. معمولا بهترین متخصصان و جراحان دارای ویژگی های خوب و مثبتی هستند که مراجعان می‌توانند با توجه به این ویژگی‌ها، پزشک مد نظر خود را بیابند. ویژگی‌های بهترین جراح پروتز سینه به شرح زیر است:

🔷 دارای تخصص و مدرک معتبر: آموزش در یک دانشگاه یا مرکز معتبر پزشکی: یکی از مهمترین نکاتی که پیش از انجام جراحی پروتز سینه باید به آن توجه داشته باشید این است که پزشکی را انتخاب کنید که دارای مدرک تحصیلی معتبر از مراکز آموزشی یا دانشگاه‌های مورد تایید داشته باشد.  تخصص و مهارت‌های پزشک می‌تواند تاثیر خوب و قابل توجهی بر روی نتیجه جراحی پروتز سینه داشته باشند. به علاوه پزشکانی که علم کافی داشته باشند می‌توانند در صورت بروز هر گونه مشکل در روند جراحی در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را برطرف کنند.

 🔷 مهارت‌های ارتباطی خوب و صداقت: جراح پلاستیک شما باید هنگامی که در خصوص خطرات، مزایا، گزینه‌های جایگزین و سایر جنبه‌های جراحی بزرگ کردن سینه صحبت می‌کند، صریح بوده و صادقانه به تمامی سوالات و پرسش‌های شما پاسخ دهد. به علاوه پزشک باید انتظارات غیر واقعی مراجع را شناسایی کرده و تلاش کند انتظارات واقع بینانه‌ای را جایگزین آن‌ها کند. بهترین جراح پروتز سینه هیچ گاه نسبت به نگرانی‌های مراجعان در خصوص جراحی بی تفاوت نیست و سعی می‌کند تا حد امکان با ارائه اطلاعات این نگرانی‌ها را رفع کند. یک پزشک صادق همواره صلاح و سلامتی بیمار را مد نظر قرار می‌دهد و هیچ گاه تنها منافع خود را در نظر نخواهد گرفت. همچنین صداقت پزشک از آن جهت حائز اهمیت است که مراجع کننده می‌تواند تصمیمی با دید باز بگیرد و هیچ گاه از جراحی خود پشیمان نشود.

🔷 تجربه بالا: اگر قصد انتخاب بهترین جراح پروتز سینه را دارید، بسیار مهم است که به تجربه او توجه کنید؛ زیرا معمولا پزشکانی که تجربه بالایی در زمینه انواع جراحی‌ها همچون جراحی پلاستیک دارند، قادر خواهند بود جراحی را بسیار بهتر به انجام برسانند. همچنین در صورت مراجعه به جراح با تجربه، نتیجه عمل به نتیجه مد نظر شما بسیار شبیه تر است. البته توجه داشته باشید تنها توجه به تجربه پزشک کافی نیست و در صورتی که پزشک تخصص کافی نداشته باشد، نتیجه عمل رضایت بخش نخواهد بود. بنابراین لازم است مراجعان در کنار توجه به تجربه پزشک، تخصص و مهارت او را نیز مد نظر قرار دهند.

💯 جراحان عضو اعضای انجمن جراحان پلاستیک استانداردهای دقیق را رعایت می کنند آن ها:

حداقل شش سال آموزش جراحی پس از دانشکده پزشکی با حداقل سه سال آموزش دستیاری جراحی پلاستیک گذرانده‌اند.
در آزمون های شفاهی و کتبی جامع قبول شده‌اند.
فارغ التحصیل از یک دانشکده پزشکی معتبرهستند.
آموزش مداوم پزشکی می‌بینند.
جراحی را در مراکز جراحی معتبر، دارای مجوز دولتی انجام می‌دهد.

🔽 در زیر ویدئویی از رضایت زیباجوی عزیز از پروتز سینه را مشاهده می‌کنید:

00:46
truncate dir-rtl

رضایت زیبا جوی عزیز از عمل پروتز سینه

بیشتر بخوانید: مراقبت های بعد از پروتز سینه

 یکی از رایج‌ ترین سوالاتی که برای بسیاری از متقاضیان جراحی پروتز سینه به وجود می‌آید، این است که اهمیت انتخاب بهترین جراح پروتز سینه برای جراحی چیست. در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم پروتز سینه می‌تواند عوارضی را برای افراد به همراه داشته باشد که از جمله این عوارض می‌توان به خونریزی و کبودی، عفونت در محل جراحی پارگی یا نشت پروتز، عدم راحتی و تغییر احساس نسبت به پستان‌ها، زخم شدید پوست و… باشد. بنابراین اگر شما بهترین متخصص و جراح را بدین منظور انتخاب کنید، احتمال این که دچار این عوارض شوید تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین با مراجعه به بهترین جراح و متخصص بدین منظور می‌توانید نتایج مد نظر خود را از جراحی کسب کنید و پس از جراحی رضایت کافی داشته باشید.

انتخاب بهترین جراح پروتز سینه

افرادی که قصد انجام جراحی پروتز سینه را داشته باشند، می‌توانند با استفاده از روش‌های مختلفی به بهترین جراح پروتز سینه دسترسی پیدا کنند. از جمله بهترین روش‌ها بدین منظور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

✅ پرس و جو از افراد: یکی از مطمئن‌ ترین روش‌هایی است که می‌توانید به منظور یافتن بهترین متخصص جراح از آن کمک بگیرید، پرس و جو از افرادی است که پیش از شما جراحی پروتز سینه را انجام داده باشند. در صورتی که بتوانید از افرادی که تجربه خوبی از این جراحی داشتند، کمک بگیرید، قادر خواهید بود بهترین پزشک را پیدا کرده و با اطمینان خاطر و بدون نگرانی جراحی خود را به دست او بسپارید.

✅ جستجو در اینترنت و کمک گرفتن از فضای مجازی: امروزه با پیشرفت علم و فناوری تمامی افراد می‌توانند در هر لحظه به منابع وسیعی از اطلاعات دسترسی پیدا کنند. بنابراین جستجو و پیدا کردن بهترین جراح پروتز سینه نباید چندان کار دشوار و سختی باشد. افراد می‌توانند به راحتی با جستجو در سایت‌های مختلف و مشاهده نظر کاربران در سوشال مدیا بهترین جراحان و متخصصان را بیابند.

بیشتر بخوانید: طول عمر پروتز سینه

نکات مهم در انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران

اگر به فکر بزرگ کردن سینه های خود هستید، وقت بگذارید و بهترین جراح پروتز سینه در تهران را پیدا کنید. این یک جراحی بزرگ با خطرات مختلفی است. شما می توانید با انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران با تجربه قابل توجه در انجام عمل بزرگ کردن سینه، این خطرات را به حداقل برسانید. شما کسی را می خواهید که بتوانید به او اعتماد کنید. در ادامه یک چک لیست برای انتخاب جراح آورده‌ایم، از این چک لیست برای کمک به پیدا کردن بهترین جراح پروتز سینه در تهران برای خود استفاده کنید.

بررسی اعتباربه دنبال یک جراح با بورد تخصصی باشید. یک جراح پلاستیک یا زیبایی دارای بورد تخصصی باید یک فرآیند دقیق آموزش، آزمایش و تجربه را طی کند تا این مدرک را دریافت کند.
درباره تجربه پزشک از دیگران بپرسیدبه این نکته توجه کنید که جراح آخرین بار چه زمانی عمل پروتز را انجام داده است. جراح شما باید شکل مناسب پروتز را برای بدن شما تعیین کند تا به اهداف شما برای جراحی دست یابد. جراحان با تجربه در این زمینه بهتر عمل می کنند و نتایج بهتری برای بیمار به ارمغان می آورند.
تحقیق در مورد تسهیلاتاطمینان حاصل کنید که مرکز جراحی مورد استفاده جراح، معتبر است. معمولاً در بیمارستان ها این گونه است، اما برخی از مطب ها معتبر نیستند.
با بیماران دیگر صحبت کنیدبا دوستان یا بستگانی که جراحی را انجام داده اند صحبت کنید که آیا از نتیجه جراحی خود راضی هستند.. چه مواردی را در طی جراحی دوست داشتند یا نداشتند. شنیدن توصیه های دست اول از تجربیات دیگران مفید است. توجه کنید که رضایت بیماران پیشین آن پزشک در حد بالا و قابل قبولی باشد.
تصاویر قبل و بعد پروتز سینهتوجه داشته باشید که معمولاً یک جراح متخصص پروتز سینه دارای نمونه کارهای بسیار زیادی است. بسیاری از جراحان و موسسات بهداشتی عکس ‌های نمونه کار خود را به صورت آنلاین به اشتراک نمی‌گذارند، زیرا عکس ‌های قبل و بعد می ‌توانند خصوصی باشند، به خصوص وقتی صحبت از بزرگ‌ کردن سینه باشد. بهتر است در طول مشاوره از جراح خود عکس های “قبل” و “بعد” از کار خود را بخواهید. بسیاری آن را آماده خواهند کرد تا در طول ویزیت، بیمار بتواند آن را بررسی کنید.
نظرات را بخوانیداکثر موسسات بهداشتی به بیماران اجازه می دهند تا جراحان را بر اساس تجربیات گذشته، بررسی و رتبه بندی کنند. قبل از مشاوره، برای مطالعه نظرات جراحانی که در نظر دارید، وقت بگذارید. به خاطر داشته باشید که تجربه شما ممکن است با تجربه شخص دیگر متفاوت باشد، اما به طور کلی این توصیه ‌ها می‌توانند به شما در هدایت مسیر درست کمک کنند.

نکات مربوط به ویزیت بهترین جراح پروتز سینه

لیست جراحان خود را محدود کنید. سپس، ویزیت های مشاوره را برنامه ریزی کنید. حالا زمان آن است که بتوانید تمام تحقیقاتی را که مدنظر شمااست انجام دهید و مطمئن شوید که جراح فردی است که برای انجام عمل شما به او اعتماد دارید. در طول مشاوره، جراح باید تمام جنبه های این روش را به طور کامل توضیح دهد و بتواند به تمام سوالات شما پاسخ دهد.

هنگامی که ویزیت تمام شد باید:

  • دقیقاً بدانید که قبل، حین و بعد از جراحی چه انتظاری دارید.
  • با جراح و رفتار او احساس راحتی کنید.
  • این حس را داشته باشید که جراح می‌داند شما از عمل جراحی چه می‌خواهید.
  • احساس کنید که او در مورد اینکه آیا این روش به اهداف شما می رسد یا خیر صادق است.
  • سپس بهترین جراح پروتز سینه در تهران را انتخاب کنید.

✔بیشتر بخوانید: پروتز سینه با چربی بدن

دکتر آرمان انقطاع بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بهترین جراح پروتز سینه

دکتر آرمان انقطاع فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، دارای دو بورد فوق تخصصی و تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، نفر اول کشور در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، رتبه اول دانشکده پزشکی هستند. ایشان با بیش از 14 سال سابقه جراحی و عمل های موفق، دارای نمونه کار های زیادی از جراحی پروتز سینه هستند که در جلسه ویزیت می‌توانید از ایشان درخواست کنید که نمونه کار ها را به شما نشان دهند.
او عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو هیئت علمی سابق دانشگاه تهران، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک ایران، عضو انجمن جراحان ایران می‌باشد. تمامی موارد ذکر شده، دکتر آرمان انقطاع را به بهترین جراح پروتز سینه در تهران تبدیل کرده است.

سخن آخر

انتخاب بهترین جراح پروتز سینه می تواند سخت و زمان بر باشد. با توجه به موارد بسیار زیادی که ذکر شد مانند امکانات، مدارک و تجربه جراح، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید. اگر هدف شما پروتز سینه، لیفت سینه یا کوچک کردن سینه باشد، جراح باید به خواسته ‌های شما گوش دهد و روش ‌هایی را پیشنهاد دهد که برای سلامتی و بدن شما بهترین گزینه است. اگر یک جراح سعی دارد شما را به سمت روشی سوق دهد که مطمئن نیستید یا با آن راحت نیستید، این یک هشدار است. جراح شما باید به شما احساس اطمینان، امنیت و آرامش بدهد. او از مشاوره تا زمان بهبودی همراه شما خواهد بود، بنابراین مطمئن باشید که از پزشک جراح خود راضی هستید.

سوالات متداول بهترین جراح پروتز سینه در تهران

چگونه می‌توان بهترین جراح پروتز سینه در تهران را انتخاب کرد؟

در پایان شما به دنبال بهترین جراح پروتز سینه در تهران با موارد زیر هستید:
✔ مدارک درست
✔ نظرات مثبت سایر بیماران
✔ رابطه خوب با شما در طول یک مشاوره و ویزیت
بر اساس این عوامل، شما باید بتوانید بهترین جراح را برای انجام عمل بزرگ کردن سینه انتخاب کنید.

آیا انجام پروتز سینه تحت نظر بهترین جراح پروتز سینه سبب ماندگاری بالای آن می‌شود؟

بله به طبع هر چه جراح شما دارای تجربه بیشتری در زمینه جراحی باشد، قادر خواهد بود جراحی را به نحوی انجام دهد که ماندگاری بالاتری داشته باشد.

آیا انتخاب بهترین جراح پروتز سینه بر نتیجه جراحی تاثیری دارد؟

نکته‌ای که لازم است متقاضیان جراحی پروتز سینه به آن توجه داشته باشند، این است که انتخاب بهترین جراح پروتز سینه تاثیر بسیار زیادی بر روی نتیجه حاصل از این جراحی خواهد گذاشت. بدین منظور باید تمام تلاش خود را به کار گیرید که بتوانید پزشک حاذق، ماهر و با تجربه‌ای را بدین منظور انتخاب کنید. همان طور که پیش از این نیز ذکر کردیم در صورتی که جراحی به خوبی پیش نرود، ممکن است عوارض و مشکلاتی را برای بیماران به همراه آورد. به بیان دقیق‌تر لازم است افراد به منظور دریافت نتیجه قابل قبول و جلوگیری از عوارض احتمالی و مشکلات بهترین پزشک را انتخاب کنند.

دکتر آرمان انقطاع

دکتر آرمان انقطاع

فوق تخصص جراحی پلاستیک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، دارای دو بورد فوق تخصصی و تخصصی از دانشگاه تهران، نفر اول کشور در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، رتبه اول دانشکده پزشکی، با بیش از 14سال سابقه جراحی و عمل های موفق، عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو هیئت علمی سابق دانشگاه تهران، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک ایران، عضو انجمن جراحان ایران است. از جمله خدماتی که دکتر انقطاع ارائه می دهند عبارتند از: جراحی بینی، جراحی ترمیمی بینی، بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی، لیپوماتیک، لیفت اندوسکوپی صورت، تزریق چربی و....
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *