دکتر آرمان انقطاع » چگونه بهترین جراح پروتز سینه در تهران را انتخاب کنم؟
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

چگونه بهترین جراح پروتز سینه در تهران را انتخاب کنم؟

فهرست مطالب

انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران شامل موارد زیادی است. اولین و مهم‌ترین مورد، انتخاب یک جراح پلاستیک دارای گواهی بورد است که می ‌توانید به آن اعتماد کنید و اینکه یکی از اعضای انجمن جراحان پلاستیک باشد.

جراحان عضو اعضای انجمن جراحان پلاستیک استانداردهای دقیق را رعایت می کنند آن ها:

حداقل شش سال آموزش جراحی پس از دانشکده پزشکی با حداقل سه سال آموزش دستیاری جراحی پلاستیک گذرانده‌اند.
در آزمون های شفاهی و کتبی جامع قبول شده‌اند.
فارغ التحصیل از یک دانشکده پزشکی معتبرهستند.
آموزش مداوم پزشکی می‌بینند.
جراحی را در مراکز جراحی معتبر، دارای مجوز دولتی انجام می‌دهد.

اگر به فکر بزرگ کردن سینه های خود هستید، وقت بگذارید و بهترین جراح پروتز سینه در تهران پیدا کنید. این یک جراحی بزرگ با خطرات مختلفی است. شما می توانید با انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران با تجربه قابل توجه در انجام عمل بزرگ کردن سینه، این خطرات را به حداقل برسانید. شما کسی را می خواهید که بتوانید به او اعتماد کنید. در ادامه یک چک لیست برای انتخاب جراح آورده‌ایم، از این چک لیست برای کمک به پیدا کردن بهترین جراح پروتز سینه در تهران برای خود استفاده کنید.

بررسی اعتباربه دنبال یک جراح با بورد تخصصی باشید. یک جراح پلاستیک یا زیبایی دارای بورد تخصصی باید یک فرآیند دقیق آموزش، آزمایش و تجربه را طی کند تا این مدرک را دریافت کند. دکتر آرمان انقطاع دارای دو بورد فوق تخصصی و تخصصی جراح پلاستیک هستند.
درباره تجربه پزشک از دیگران بپرسیدسپس، دریابید که جراح آخرین بار چه زمانی عمل پروتز سینه را انجام داده است. شما یک جراح می خواهید که این جراحی را به طور منظم انجام دهد. جراح شما باید شکل مناسب پروتز را برای بدن شما تعیین کند تا به اهداف شما برای جراحی دست یابد. جراحان با تجربه در این زمینه بهتر عمل می کنند و نتایج بهتری برای بیمار به ارمغان می آورند.
تحقیق در مورد تسهیلاتاطمینان حاصل کنید که مرکز جراحی مورد استفاده جراح معتبر است. معمولاً در بیمارستان ها این گونه است. برخی از مطب ها معتبر نیستند.
با بیماران دیگر صحبت کنیدبا دوستان یا بستگانی که جراحی را انجام داده اند صحبت کنید. راضی بودند؟ چه چیزهایی را دوست داشتند یا نه؟ شنیدن گزارش های دست اول از تجربیات دیگران مفید است.
تصاویر قبل و بعد پروتز سینهبسیاری از جراحان و موسسات بهداشتی عکس ‌های نمونه کار خود را به صورت آنلاین به اشتراک نمی‌گذارند، زیرا عکس ‌های قبل و بعد می ‌توانند خصوصی باشند، به خصوص وقتی صحبت از بزرگ‌ کردن سینه باشد. بهتر است در طول مشاوره از جراح خود عکس های “قبل” و “بعد” از کار خود را بخواهید. بسیاری آن را آماده خواهند کرد تا در طول ویزیت بیمار بتواند آن را بررسی کنید. دکتر آرمان انقطاع دارای نمونه کار های زیادی از جراحی پروتز سینه است که در جلسه ویزیت می‌توانید از ایشان درخواست کنید که نمونه کار ها را به شما نشان دهند.
نظرات را بخوانیداکثر موسسات بهداشتی به بیماران اجازه می دهند تا جراحان را بر اساس تجربیات گذشته، بررسی و رتبه بندی کنند. قبل از مشاوره، برای مطالعه نظرات جراحانی که در نظر دارید، وقت بگذارید. به خاطر داشته باشید که تجربه شما ممکن است با تجربه شخص دیگر متفاوت باشد، اما به طور کلی این توصیه ‌ها می‌توانند به شما در هدایت مسیر درست کمک کنند.

از ویزیت خود نهایت استفاده را ببرید

لیست جراحان بالقوه خود را محدود کنید. سپس، ویزیت های مشاوره را برنامه ریزی کنید. این زمانی است که می توانید تمام تحقیقاتی را که مدنظر شمااست انجام دهید و مطمئن شوید که جراح فردی است که برای انجام عمل شما به او اعتماد دارید. در طول مشاوره، جراح باید تمام جنبه های این روش را به طور کامل توضیح دهد و بتواند به تمام سوالات شما پاسخ دهد.

هنگامی که ویزیت تمام شد باید:

  • دقیقاً بدانید که قبل، حین و بعد از جراحی چه انتظاری دارید.
  • با جراح و رفتار او احساس راحتی کنید.
  • این حس را داشته باشید که جراح می‌داند شما از عمل جراحی چه می‌خواهید.
  • احساس کنید که او در مورد اینکه آیا این روش به اهداف شما می رسد یا خیر صادق است.
  • سپس بهترین جراح پروتز سینه در تهران را انتخاب کنید.
ویزیت پروتز سینه

در پایان شما به دنبال بهترین جراح پروتز سینه در تهران با موارد زیر هستید:

  • مدارک درست
  • نظرات مثبت سایر بیماران
  • رابطه خوب با شما در طول یک مشاوره و ویزیت

بر اساس این عوامل، شما باید بتوانید بهترین جراح را برای انجام عمل بزرگ کردن سینه انتخاب کنید.

انتخاب جراح برای بزرگ کردن سینه می تواند سخت و زمان بر باشد. با توجه به موارد بسیار زیادی همچون امکانات، مدارک و تجربه جراح، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید.

اگر هدف شما پروتز سینه، لیفت سینه یا کوچک کردن سینه باشد، جراح باید به خواسته ‌های شما گوش دهد و روش ‌هایی را پیشنهاد دهد که برای سلامتی و بدن شما بهترین گزینه است. اگر یک جراح سعی دارد شما را به سمت روشی سوق دهد که مطمئن نیستید یا با آن راحت نیستید، این یک هشدار است. جراح شما باید به شما احساس اطمینان، امنیت و آرامش بدهد. او از مشاوره تا زمان بهبودی همراه شما خواهد بود، بنابراین مطمئن باشید که از پزشک جراح خود راضی هستید.

دکتر آرمان انقطاع

دکتر آرمان انقطاع

فوق تخصص جراحی پلاستیک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، دارای دو بورد فوق تخصصی و تخصصی از دانشگاه تهران، نفر اول کشور در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، رتبه اول دانشکده پزشکی، با بیش از 14سال سابقه جراحی و عمل های موفق، عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو هیئت علمی سابق دانشگاه تهران، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک ایران، عضو انجمن جراحان ایران است. از جمله خدماتی که دکتر انقطاع ارائه می دهند عبارتند از: جراحی بینی، جراحی ترمیمی بینی، بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی، لیپوماتیک، لیفت اندوسکوپی صورت، تزریق چربی و....
برچسب ها:
مقالات مرتبط
عمل کوچک کردن سینه با لیپوساکشن مناسب کیست؟

عمل کوچک کردن سینه با لیپوساکشن مناسب کیست؟

عمل کوچک کردن سینه با لیپوساکشن یک روش جراحی است که می تواند به کاهش اندازه سینه های بیش از حد بزرگ کمک کند. این یک گزینه محبوب برای زنانی است که از اندازه سینه های خود ناراضی هستند یا به دلیل سینه...

طول عمر پروتز سینه به طور متوسط چقدر است؟

طول عمر پروتز سینه به طور متوسط چقدر است؟

تصمیم گیری برای انجام جراحی پروتز سینه یک تصمیم بسیار مهم است. این روش برای کمک به شما در دستیابی به برجستگی های زنانه مورد نظر شما طراحی شده است و اغلب به بهبود ظاهر و افزایش اعتماد به نفس شما کمک...

آیا می‌توان لیفت و پروتز سینه را با هم انجام داد

آیا می‌توان لیفت و پروتز سینه را با هم انجام داد

انجام همزمان لیفت و پروتز سینه، به طور همزمان سینه های شما را بالا می‌برد، گرد و بزرگ می‌کند. این جراحی برای کسانی که سینه های بالا تر، گردتر و بزرگتر می خواهند، مناسب است. کسانی که سینه های نا...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *