دکتر آرمان انقطاع » بهترین جراح پیکرتراشی را چگونه انتخاب کنیم؟
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح پیکرتراشی را چگونه انتخاب کنیم؟

فهرست مطالب

جراحی پیکر تراشی

جراحی پیکر تراشی از زمانی که برای اولین بار محبوب شد، طی چند دهه مسیر طولانی را طی کرده است. در این چند دهه نه تنها تکنیک‌های جراحی پیکر تراشی از نظر پیچیدگی و ایمنی پیشرفت کرده‌اند، بلکه هم مردان و هم زنان راحت تر جراحی های زیبایی (از جمله پیکر تراشی) را انجام می‌دهند و برای گرفتن بهترین نتایج باید بهترین جراح پیکرتراشی را انتخاب کنید.

در واقع، امروزه انواع جراحی پلاستیک مانند پروتز سینه، لیپوساکشن و پیکر تراشی به عنوان محبوب ترین جراحی ها در سراسر جهان رتبه بندی شده‌اند. فقط در سال 2018، جراحان پلاستیک در ایالات متحده بیش از 250000 بیمار را مشاهده کردند که برای انجام جراحی پیکر تراشی آمده بودند.

اگر تصمیم گرفته اید که جراحی پیکر تراشی را انجام دهید، احتمالاً زمان زیادی برای پیدا کردن یک جراح خوب گذاشته‌اید. حتی اگر در اینترنت عباراتی مانند “بهترین جراح پیکر تراشی” یا “بهترین جراحان پلاستیک در نزدیکی من” جستجو کنید، احتمالاً ده ها گزینه برای شما بالا می‌آید. این حجم از جراح ها می‌تواند برای شما گیج کننده باشد و شما ندانید که کدوم جراح مناسب شما است.

پیدا کردن بهترین جراح پیکرتراشی در تهران برای شما

در واقع حقیقت این است که هیچ پزشک یا جراحی وجود ندارد که متناسب با همه باشد. جراحی پیکر تراشی و یا هر جراحی زیبایی دیگری می تواند یک تجربه فوق العاده و مثبت و به قطع تغییر دهنده در زندگی شما باشد، بنابراین به یاد داشته باشید که در انجام آن و انتخاب یهترین جراح پیکرتراشی عجله نکنید.

معیارهای مختلفی برای قضاوت در مورد اینکه آیا یک جراح برای شما مناسب است یا خیر وجود دارد که باید به این معیار ها توجه کنید و همه را مورد بررسی قرار دهید. معیار های اولیه وجود دارد که اگر آن ها را در نظر بگیرید، پیدا کردن بهترین جراح پیکرتراشی در تهران را می تواند آسان تر کند. از معیار های اولیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به دنبال بورد تخصصی و فوق تخصصی در رزومه پزشک مورد نظرتان باشید.
  • هر جراح پلاستیکی که در لیست شما قرار می گیرد باید عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران باشد و از تاییدیه آن  بورد دریافت کند. در واقع، قبل از انجام مشاوره با پزشک، باید بررسی کنید که آیا جراح مورد نظر دارای اعتبار مناسبی است یا خیر.
  • اگر با اصطلاحات پزشکی آشنا نباشید، گواهینامه های پزشکی اغلب ممکن است برای شما گیج کننده به نظر بیاید، بنابراین دانستن اینکه چه چیزی را باید در گواهینامه جستجو کنید می‌تواند کمک کننده باشد. در جستجوی رزومه پزشک مورد نظر خود، به دنبال گواهی بورد از انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران باشید. داشتن این بورد بدان معناست که او تحت یک پروسه صدور گواهینامه دقیق هیئت مدیره جراحی پلاستیک به رسمیت شناخته شده توسط هیئت تخصصی پزشکی ایران قرار گرفته است.

البته که تجربه دکتر هم بسیار مهم است ولی این مدارک به شما نشان می دهند که می توانید به جراح مورد نظرتان اعتماد کنید که برای انجام عمل شما بسیار آموزش دیده و واجد شرایط می‌باشد. این امر به ویژه با توجه به این واقعیت که بسیاری از پزشکان آموزش ندیده این روزها خود را “جراح زیبایی” می نامند بسیار مهم است.

سبک و روش جراح را بررسی کنید

جراحی پلاستیک زیبایی علاوه بر این که دارای آموزش و دانش پزشکی باشد نیاز به هنر نیز دارد. اندام و بدن هر شخصی منحصر به فرد است، به عنوان مثال، بهترین جراح پیکرتراشی در تهران برای انجام جراحی شما به احتمال زیاد کسی است که سبک کارش مطابق با اهداف زیبایی شناختی شما باشد و بتواند درمانی با شرایط منحصر به فرد شما انجام دهد. این یکی از دلایلی است که شما نمی توانید فقط عبارتی مانند “بهترین جراحان پلاستیک نزدیک من” را در اینترنت جستجو کنید و اولین دکتر که معرفی شده بود را انتخاب کنید.

بهترین جراح پیکر تراشی در تهران کسی است که بتواند درمان خود را با شرایط و نیازهای شما تنظیم کند. وارد سایت هر پزشکی که می‌شوید، قطعا آن پزشک یک گالری ویدئو دارد، فیلم ها تصاویر بیمار های قبلی را مورد بررسی قرار دهید و به تصاویر قبل و بعد بیمار ها توجه کنید.

بهترین جراح پیکر تراشی در تهران
بهترین جراح پیکر تراشی در تهران

زمانی که برای مشاوره پیش پزشک رفتید، از او درخواست نمونه کار های بیشتری کنید.

مرکز معتبر برای جراحی پیکر تراشی

یک مرکز معتبر و مناسب یکی دیگر از موارد مهمی است که در انتخاب جراح پیکر تراش باید به آن توجه کنید. اطمینان حاصل کردن از این که امکاناتی که در عمل شما وجود دارد مطابق با بالاترین استانداردهای ایمنی، کیفیت و مراقبت از بیمار باشد، بسیار مهم است.

بهترین جراح پیکرتراشی کسی است که به او اعتماد کامل داشته باشید

داشتن ارتباط شخصی و ارتباط راحت با جراح و کادر جراحی می تواند یک تجربه جراحی خیلی خوبی را به شما بدهد.

هنگامی که جراحی را پیدا می کنید که با او ارتباط برقرار می کنید، می توانید در مورد جراحی خود احساس اطمینان بیشتری کنید و می توانید بحث های صادقانه و مهمی در مورد اهداف زیبایی شناختی، سبک زندگی، سلامت کلی و هر گونه سوال یا نگرانی داشته باشید.

بهترین جراح پیکر تراشی مناسب شما، همچنین یک جدول زمانی مناسب برای بهبودیتان بر اساس سابقه پزشکی شما ترتیب می دهد و به شما در روند بهبودی کمک می کند.

بهترین جراح پیکرتراشی کسی است که با شما صادق باشد

در نهایت، این وظیفه یک جراح پلاستیک نیست که به شما هر آنچه را که می خواهید بشنوید را بگوید. بهترین جراحان به شما راهنمایی های صادقانه و سرراست در مورد بهترین روش برای تناسب اندام شما و نتایج واقعی که می توانید انتظار داشته باشید ارائه می دهند.

دکتر آرمان انقطاع

دکتر آرمان انقطاع

فوق تخصص جراحی پلاستیک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، دارای دو بورد فوق تخصصی و تخصصی از دانشگاه تهران، نفر اول کشور در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، رتبه اول دانشکده پزشکی، با بیش از 14سال سابقه جراحی و عمل های موفق، عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو هیئت علمی سابق دانشگاه تهران، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک ایران، عضو انجمن جراحان ایران است. از جمله خدماتی که دکتر انقطاع ارائه می دهند عبارتند از: جراحی بینی، جراحی ترمیمی بینی، بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی، لیپوماتیک، لیفت اندوسکوپی صورت، تزریق چربی و....
برچسب ها:
مقالات مرتبط
نزدیکی بعد از ابدومینوپلاستی؛ زمان مناسب + عوارض

نزدیکی بعد از ابدومینوپلاستی؛ زمان مناسب + عوارض

نزدیکی بعد از ابدومینوپلاستی شاید سوالی باشد که ذهن خیلی از افرادی که این جراحی را انجام داده‌اند را مشغول کرده باشد. جراحی زیبایی شکم می تواند ظاهر و شکل شکم شما را بهبود بخشد و اعتماد به نفس شما...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *