دکتر آرمان انقطاع » بهترین جراح زیبایی چانه کیست؟
۲۸ دقیقه

بهترین جراح زیبایی چانه کیست؟

فهرست مطالب

جراحی زیبایی چانه برای تغییر موقعیت یا تغییر شکل چانه انجام می‌شود تا هماهنگی صورت بهبود یابد. جنیوپلاستی می تواند با اصلاح هرگونه تغییر شکل چانه و نواحی اطراف صورت بیمار، ظاهر را بهبود بخشد. جراحان پلاستیک با آموزش و تجربه خاصی که دارند به طور معمول عمل های زیبایی چانه را انجام می دهند. جراحی زیبایی چانه عملی است که بر تغییر ظاهر چانه تمرکز دارد. این کار را می توان با ایمپلنت یا با جابجایی استخوان های چانه (به عنوان مثال جنیوپلاستی استخوانی) انجام داد. روش جراحی ژنیوپلاستی، نقاهت و مدت آن به طور کلی بر اساس نوع و شدت جراحی اصلاحی متفاوت است. در سال های اخیر محبوبیت جراحی های زیبایی یا پلاستیک اصلاحی افزایش یافته است. در ادامه شما را با مشخصات بهترین جراح چانه تهران آشنا می‌کنیم.

مردم در حال حاضر بیشتر به ظاهر و احساس خود توجه می کنند و علم و فناوری می تواند دقیقاً همان چیزی را به آنها بدهد که می‌خواهند. جراحی چانه در ایران یکی از پرتقاضاترین گزینه ها برای افرادی است که چانه های غیر طبیعی دارند و مشتاقانه قصد دارند چانه غیر طبیعی خود را درمان کنند و ظاهر صورت خود را بهبود ببخشند. بنابراین، افراد بیشتری چانه را به عنوان یک نوع جراحی پلاستیک زیبایی در ایران در نظر می گیرند تا یک جراحی اصلاحی.

افرادی که از یک مشکل پزشکی مانند رتروژنیا، تأثیر بر کیفیت زندگی افراد، مشکلات خواب و موارد دیگر رنج می برند، می توانند با انجام جراحی چانه خود را درمان کنند. بنابراین، شرایط پزشکی نیز ممکن است دلیلی برای چنین مداخله جراحی باشد. در برخی موارد، ممکن است منجر به آپنه انسدادی خواب شود، یک اختلال خواب که در آن تنفس فرد مکرراً متوقف می شود و در طول شب شروع می شود و دلیل آن تغییر شکل چانه است. جراحی چانه یک راه حل عالی برای کسانی است که مشکلی در تراز چانه خود دارند یا هر ناهنجاری دیگری که بر ظاهر فیزیکی آنها تأثیر می گذارد.

برجستگی چانه در انسان منحصربه‌فرد است مشخص است که تمام صورت های زیبا دارای هماهنگی و قرینگی در اعضای شان هستند و این هماهنگی بین تمام استخوان های صورت به طور سه بعدی باید وجود داشته باشد. به طور کلی بیمارانی که برای اصلاح و زیبا ساختن صورت خود مراجعه می‌کنند و به ندرت به فکر جراحی زیبایی چانه هستند. ولی جراحان زیبایی صورت به دلیل آموزش هایی که دیده اند علاوه بر توجه به تک تک اجزا به کل صورت نیز توجه دارند. به همین دلیل گاهی بیماری که برای یک عمل خاص به آنها مراجعه می‌کند. وقتی جراح، عمل دیگری را پیشنهاد می‌دهد شگفت‌زده می‌شود. با مطالعه فواصل مختلف در صورت و ارتباط اعضای آن با یکدیگر جراح زیبایی صورت می تواند، تعیین کند که برای ایجاد ظاهر هماهنگ در کدام اعمال جراحی مورد نیاز است. اما از کجا بهترین جراح چانه تهران را پیدا کنیم؟ ما در این مقاله قصد داریم ویژگی های بهترین جراح چانه تهران را به شما معرفی کنیم.

جراحی چانه چیست؟

از جنیوپلاستی یا جراحی زیبایی چانه برای اصلاح مشکلات زیر استفاده می شود:

 • عقب رفتن چانه یا رتروژنی
 • چانه های بزرگ و یا کشیده شده رو به پایین
 • چانه های خیلی کوتاه یا خیلی بلند رو به جلو
 • چانه های نامتقارن
 • چینش غیر طبیعی دندان

آیا کاندیدای مناسب انجام جراحی چانه هستم؟

آیا ظاهر فک پایین شما اعتماد به نفس شمارا از بین برده است؟

آیا لب هایتان روی هم قرار میگیرد؟

آیا ظاهر چانه شما باعث شرمساری شما می‌شود؟

آیا چانه شما بیش از حد بلند است؟

آیا دندان های پایینی شما پایین است؟

برای مشاهده نتایج اطلاعات خواسته شده را وارد کنید

امتیاز شما

میانگین امتیازها 60%

0%

افراد معمولاً قبل از عمل جنیوپلاستی تحت بیهوشی عمومی قرار می‌گیرند. بسته به شرایط افراد زمان دقیق عمل، زمان بهبودی و دوره نقاهت و همینطور نوع جراحی چانه که فرد تحت آن قرار می گیرد و میزان اصلاحاتی که بهترین جراح چانه تهران انجام می دهد، متفاوت خواهد بود.

نقش بسیار مهم چانه در زیبایی صورت
نقش بسیار مهم چانه در زیبایی صورت

چانه نقش بسیار مهمی در ظاهر کلی صورت ایفا می کند و روش های زیبایی شناختی برای تقویت چانه در بیماران می تواند تعادل کلی صورت را بهبود بخشد. روش های زیادی برای بهبود ظاهر یک چانه کوچک وجود دارد. این روش ها شامل جراحی هایی مانند قرار دادن ایمپلنت آلوپلاست و جنیوپلاستی است. اگرچه جراحی بزرگ کردن چانه استاندارد طلایی درمان ظاهر چانه بوده است، اما اخیراً توسعه محصولات پرکننده تزریقی با ظرفیت لیفت، روش های جراحی را تغییر داده است که بسیاری از پزشکان با استفاده از آن روش شکل و اندازه چانه را تغییر می‌دهند. عوامل پرکننده امکان افزایش چانه را در ابعاد افقی (برآمده)، عمودی و عرضی فراهم می کنند.

فیلرهای تزریقی یک روش ساده و غیر تهاجمی است که باعث می شود حداقل دوران نقاهت خیلی کمتری نسبت به جنیوپلاستی و پروتز چانه دارد همچنین تزریق عوامل پر کننده حداقل خطرات را به همراه دارند و به پزشک اجازه می دهد تا چانه را به صورت سه بعدی شکل دهد. این روش به بیماران اجازه می دهد تا اندازه چانه خود را بدون نیاز به ویزیت جراحی افزایش دهند. همانطور که محصولات پرکننده بیشتر و متنوع مورد تایید FDA قرار می گیرند، تطبیق پذیری و کاربرد این عوامل افزایش می یابد. البته برای آنجام هر یک از این روش ها نیاز است که شما با ویژگی های بهترین جراح چانه تهران آشنا شوید. ما در ادامه یک توضیح کوتاه در ارتباط با جراحی زیبایی چانه داده‌ایم، تا با این روش جراحی بیشتر آشنا شوید.

تزریق فیلر برای چانه
فیلرهای تزریقی یک روش ساده و غیر تهاجمی برای زیبا سازی چانه

 به عملی که در آن شکل چانه اصلاح می‌شود، منتو پلاستی گفته می شود، به طور ایده آل در نمای نیمرخ صورت خط عمودی که از کنار لب پایین کشیده می‌شود، باید به چانه برسد. اگر نوک چانه عقب تر از این خط باشد ممکن است تقویت چانه با جلو در آوردن آن برای هماهنگ کردن اجزای صورت لازم باشند و بر عکس، اگر چانه جلوتر از  این خط باشد. عمل کوچک کردن چانه مفید خواهد بود. اصلاح چانه می تواند منجر به بهتر شدن ظاهر لب ها، دندان‌ها و بینی شود که به مهارت جراح شما نیز بستگی دارد، از همین رو شما باید در انتخاب بهترین جراح چانه تهران دقت کنید. در بعضی موارد ممکن است به دلیل وجود اشکال در فک پایین خیلی کوچک باشد، در این موارد اشکالات دیگری مانند تنظیم نبودن دندان های فک بالا و پایین نیز وجود دارد.

 در این موارد خاص اشکالات ساختمانی فک با درمان وسیع‌تر که جراحی فک می باشد اصلاح می شوند، و به دلیل درگیر بودن دندان های فک بالا و پایین و ساختمان های مرتبط با آن این نوع جراحی به همکاری دندانپزشک و بهترین جراح چانه تهران نیاز دارد.

اولین قدم برای عمل جراحی معاینه کامل صورت شما اصل دادن شرح حال کامل به پزشک در مورد ضربه به ناحیه چانه درمان ارتودنسی و جراحی قبلی در ناحیه دهان الزامی است باید دانست ارتودنسی اشکالات مربوط به وضعیت قرارگیری دندان ها نسبت به یکدیگر را اصلاح می‌کند ولی اشکالات مربوط به استخوان های صورت را اصلاح نمیکند موقعیت آن را باید به طور سه بعدی بررسی کرد این کار با عکس برداری از صورت در نماهای رخ نیمرخ و سه روغن انجام می شود سپس با توجه به اشکالات موجود در موقعیت چانه در ابعاد مختلف لف پزشک در مورد نوع عمل جراحی تصمیم‌گیری می‌کند.

چرا جراحی چانه انجام می شود؟ (بهترین جراح چانه تهران)

افراد معمولاً برای تغییر ظاهر فیزیکی چانه خود تحت عمل جراحی زیبایی چانه قرار می گیرند. به همین علت دلیل اینکه مردم جنیوپلاستی را جراحی زیبایی چانه خطاب می‌کنند. جراحی چانه برای بهبود شکل، اندازه یا محل چانه انجام می شود. می توان آن را به صورت جداگانه یا در ترکیب با سایر روش ها انجام داد. جراحی چانه معمولاً همراه با جراحی ارتوگناتیک انجام می‌شود، زیرا تغییر موقعیت دندان‌ها گاهی اوقات می‌تواند بر تغییر موقعیت چانه برای بهینه‌سازی نتایج کاربردی باشد.

تفاوت پروتز چانه با جنیوپلاستی استخوانی چیست؟

پروتز چانه را می توان در شرایطی که هدف افزایش یا حجم دادن به چانه است استفاده کرد. این را می توان برای افزایش عرض یا برآمدگی رو به جلو چانه انجام داد. معمولاً برای افرادی که چانه “کوچک” خاصی دارند انجام می شود.

جنیوپلاستی استخوانی فرصت های بیشتری را برای اصلاح چانه فراهم می کند. این جراحی اندیکاسیون مشابه پروتز چانه دارد اما همه کاره تر است. این می تواند برای افرادی که چانه “کوچک” یا “بزرگ” دارند انجام شود. می تواند چانه را بلندتر یا کوتاه تر، پهن تر یا باریک تر کند. می تواند چانه را به جلو یا عقب حرکت دهد. همچنین می توان از آن برای بهبود عدم تقارن چانه استفاده کرد.

تفاوت پروتز چانه با جنیوپلاستی استخوانی

پروتز چانه چگونه انجام می شود؟

پروتز چانه اغلب از طریق یک برش در قسمت داخلی لب پایین قرار می گیرد. استخوان چانه نمایان می شود و یک ایمپلنت چانه در بالای استخوان قرار می گیرد تا چانه را بزرگ کند. ایمپلنت ها معمولاً از سیلیکون یا پلی اتیلن متخلخل ساخته می شوند. سپس پس از قرار گرفتن در موقعیت مناسبی که باید باشد، برش بسته خواهد شد. شکل های مختلفی از پروتز چانه وجود دارد که بسته به شکل اولیه چانه و نتیجه مطلوب می توان از آنها استفاده کرد.

برخی از جراحان به جای ایجاد برش در دهان، برشی را در زیر چانه ایجاد می کنند تا خطر عفونت را کاهش دهند. نکته منفی این روش این است که جای زخم مشخص است. در طی این فرآیند پروتز چانه، بهترین جراح چانه تهران ایمپلنت را روی استخوان چانه قرار می دهد و ایمپلنت ها را با بخیه محکم می کند. افراد با تزریق فیلرها، پرکننده های پوستی می توانند شکل و فرم چانه را بهبود ببخشند. تزریق فیلر برای آن دسته از افرادی که نمی‌خواهند به زیر تیغ جراحی بروند، گزینه مناسب تری است. فیلر ها راه حلی جایگزین برای تغییر شکل چانه هستند. این پرکننده‌های پوستی از انواع چربی‌ها مانند هیدروکسی آپاتیت کلسیم تشکیل شده‌اند که برای درمان‌های اصلاحی چانه مناسب هستند.

پروتز چانه

جنیوپلاستی استخوانی چگونه انجام می شود؟ (بهترین جراح چانه تهران)

برای تغییر موقعیت چانه به منظور اصلاح هر گونه ناهنجاری قبلی، جراحی جنیوپلاستی استخوانی انجام می‌شود. بهترین جراح چانه تهران اندازه گیری های مناسبی از کل صورت بیمار انجام می دهد. جراح پلاستیک مجرب برای ارزیابی بهتر وضعیت فعلی، یک عکس اشعه ایکس به همراه سی تی اسکن از فک خواهد گرفت. این فرآیند به درک واضحی از شکل چانه بیمار و تغییر مورد نیاز کمک خواهد کرد. سپس جراح در کلینیک یک تغییر موقعیت مناسب برای چانه را تعیین می کند و سپس با یک روش جراحی چانه از پیش تعریف شده خاص ادامه می دهد.

سپس بهترین جراح چانه تهران تصمیم می گیرد که چگونه استخوان اصلی چانه را برش دهد و از چه زاویه ای باید برش داده شود. در جراحی هایی مانند بزرگ کردن چانه، جراح زیبایی جنیوپلاستی معمولاً از بیهوشی عمومی برای تسهیل جراحی کامل بر روی بیمار استفاده می کند. بیمار هیچ دردی را از عمل جنیوپلاستی در کلینیک احساس نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید: پروتز سینه

انواع مختلفی از جنیوپلاستی استخوانی وجود دارد که می توان انجام داد. ساده ترین آن شامل یک برش است که در سراسر چانه ایجاد می‌شود. جراح از یک اره برای برش استخوان چانه در طول جراحی استفاده می کند تا در صورت لزوم، چانه را به جلو یا عقب بکشد. یک جراح پلاستیک عالی همچنین می‌تواند با استفاده از این جراحی نسبت نامتقارن چانه را برای چانه مطابق با هر دو طرف اصلاح کند.

یک عصب در قسمت پایین چانه (عصب ذهنی) وجود دارد که حس را به لب پایین و چانه می رساند. مهم است که این عصب در حین عمل محافظت شود و بریده نشود. جراح پلاستیک چانه را با استفاده از پیچ های جراحی پس از تغییر موقعیت چانه دوباره وصل می کند. یک جنیوپلاستی استخوانی با ایجاد برش از طریق چانه به روشی مشابه تصاویر زیر انجام می شود.

جنیوپلاستی استخوانی

این برش به جراح اجازه می دهد تا چانه را از فک پایین جدا کند. سپس چانه آزاد است تا در محل مورد نظر قرار گیرد. با استفاده از صفحات و پیچ در جای خود ثابت می شود. هنگامی که در محل مورد نظر قرار می گیرد، می توان کانتور اضافی را برای صاف کردن هر نقطه انتقال انجام داد. با گذشت زمان، استخوان در محل برش رشد می‌کند، بهبودی طولانی‌مدت ایجاد می‌کند و خطوط بریدگی را بیشتر بهبود می‌بخشد.

پس از انجام عمل جراحی، جراح پلاستیک می تواند به بیمار اجازه دهد تا به خانه برود اما بیمار در طول دوره بهبودی باید اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهند. تیم دکتر آرمان انقطاع در کلینیک زیبایی تمام جزئیات لازم در مورد نحوه مراقبت بعد از جراحی را هنگام خروج از کلینیک به بیمار ارائه می دهد. بیمار می تواند هر کمکی را که ممکن است پس از جراحی نیاز داشته باشد درخواست کند.

بهبودی بعد از عمل جنیوپلاستی چگونه است؟

به طور کلی توصیه می شود برای دوران نقاهت یک هفته مرخصی از محل کار خود بگیرید. بهبودی کامل تقریباً یک ماه طول می کشد و ممکن است تورم باقی مانده ای وجود داشته باشد که تا 1 سال بعد از عمل ادامه یابد. بخیه ها در پایان عمل گذاشته می شوند و چندین هفته طول می کشد تا جذب شوند. به احتمال زیاد پس از عمل تورم و کبودی وجود خواهد داشت. یک پانسمان فشاری معمولاً در پایان عمل اعمال می شود که به تورم کمک می کند. پروتز چانه عموماً بهبودی سریع‌تر و دردناک‌تری دارد زیرا در مقایسه با جنیوپلاستی استخوانی نیاز به دستکاری جراحی کمتری در چانه است.

به دلیل دستکاری اطراف عصب ذهنی، معمولاً بیماران بلافاصله پس از عمل دچار بی حسی لب پایین می شوند که با گذشت زمان بهبود می یابد. مسواک زدن ممکن است بلافاصله پس از عمل اشکالی نداشته باشد، اما بیماران باید به ویژه مراقب دندان های جلویی و پایینی باشند تا از فشار بر برش جلوگیری کنند. بیماران ممکن است بلافاصله بعد از عمل جراحی چانه شروع به غذا خوردن کنند، اما برای جلوگیری از اختلال در برش ابتدا باید خود را به خوردن غذاهای نرم محدود کنند.

مراقبت های بعد از جراحی چانه (بهترین جراح چانه تهران)

ممکن از مقداری تورم یا احساس کشش در محل جراحی، وجود داشته باشد. لذا نباید در روزهای اول بعد از عمل از غذاهایی که نیاز به جویدن دارند، استفاده کرد. ممکن است درد در اطراف چانه مانع از باز کردن کامل دهان شود ولی به زودی برطرف خواهد شد. باید پانسمان چانه را به مدت سه روز برای ثابت نگه داشتن ایمپلنت نگه داشت .در مواردی که استخوان بریده می شو،د پانسمان برای پنج روز نگه داشته می‌شود و بیمار باید به مدت دو هفته فقط از غذاهای نرم استفاده نمایند. در مواردی که برش در داخل دهان داده میشود باید با دهانشویه محل برش تمیز نگه داشته شود معمولا بعد از یک هفته پس از عمل شما قادر به انجام فعالیت های طبیعی خود خواهید بود.

پس از عمل جراحی چانه، بیمار ممکن است به طور کلی نیاز داشته باشد که چند روز در بیمارستان بماند تا جراح بتواند بهبودی بیمار را تحت نظر داشته باشد. دکتر آرمان انقطاع در طول این دوره نقاهت به بیمار کمک می کند تا اقدامات بهبودی مناسب را انجام دهد. اقدامات متعددی برای مراقبت های بعد از جراحی جنیوپلاستی وجود دارد که بیماران پس از ترخیص از کلینیک باید انجام دهند. این اقدامات به روش خاص درمان و چگونگی تأثیر آن بر بدن بیمار بستگی دارد. با این حال، برخی از اقدامات متداول مراقبت های بعد از جنینوپلاستی عبارتند از:

 • مصرف آنتی بیوتیک ها و مسکن های تجویز شده. بهترین جراح چانه تهران دوز و زمان را مشخص می کند.
 • مدیریت درد خفیف و کبودی که ممکن است رخ دهد. مدیریت تورم.
 • تعویض پانسمان زخم به طور منظم در حالی که برخی اقدامات احتیاطی رایج در حین انجام این کار انجام می شود.
 • استراحت در خانه به مدت چند هفته پس از جراحی و اجتناب از هرگونه فعالیت سنگین.
 • پایبند بودن به رژیم غذایی مناسب با شرایط جسمی‌اتان.

عوارض جراحی چانه

به طور کلی، جراحی جنیوپلاستی و پروتز چانه روش های ایمن تری برای بهبود ظاهر چانه هستند. با این حال، تقریباً تمام روش‌های جراحی زیبایی می‌توانند عوارض جانبی و خطرات مرتبط با آنها را داشته باشند. روش های جراحی جنیوپلاستی ممکن است منجر به عوارض جانبی مانند موارد زیر شود:

 • جابجا شدن ایمپلنت که در افراد دارای پوست نازک ممکن است ناراحت کننده باشند
 • عفونت هر جسم خارجی که در بدن کار گذاشته شود احتمال عفونت دارد
 • صدمه به عصب چانه که ایجاد اختلال در حس صورت می کند
 • جوش نخوردن یا بد جوش خوردن استخوان
 • سرخی
 • کبودی
 • درد و حساسیت در اطراف محل جراحی
 • تورم و بی حسی
 • از دست دادن حس
 • واکنش آلرژیک به ایمپلنت

به یاد داشته باشید که در روزها و هفته های اول در صورت وارد شدن ضربه به چانه امکان جابجایی پروتز وجود دارد که باید مراقب آن باشید. یکی از بزرگترین خطرات آسیب به اعصاب (اعصاب ذهنی) است که حس لب پایین به آن مربوط است. سایر عوارض نادر عبارت‌اند از باز شدن برش، عفونت ایمپلنت یا صفحات و پیچ ها، موقعیت نادرست چانه، یا افتادگی بافت نرم چانه. یک خطر خاص برای پروتز چانه، فرسایش تدریجی استخوان زیر ایمپلنت است که منجر به از بین رفتن برآمدگی چانه می شود. اگر در حین عمل چانه محکم نشده باشد، حتی پس از بهبودی کامل، امکان تحرک اندکی ایمپلنت وجود دارد. یک خطر خاص برای جنیوپلاستی استخوانی، بهبود ناقص بریدگی از طریق استخوان های چانه است.

ویژگی های بهترین جراح چانه تهران

احتمالا اولین قدمی که برای پیدا کردن بهترین جراح زیبایی چانه برمی‌دارید این است که در گوگل سرچ کنید بهترین جراح زیبایی چانه و نتایج گوگل دکتر هایی را به شما معرفی می‌کنند. اما شما نمی‌توانید به آن نتایج اعتماد کنید. بهترین جراح زیبایی چانه باید دارای ویژگی هایی باشد که ما در ادامه آن ویژگی ها را برایتان توضیح داده‌ایم.

تجربه پزشک (بهترین جراح چانه تهران)

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه شود تجربه پزشک است. پزشکی را انتخاب کنید که مراجعه کننده زیادی داشته باشد.

نمونه کار های خوب

این که یک پزشک مراجعه کننده زیادی دارد، دلیل بر این نیست که نمونه کار های خوبی نیز دارد. از پزشک بخواهید عکس قبل و بعد بیماران قبلی خود را به شما نشان دهد.

آپارات دکتر آرمان انقطاع

اخلاق کاری و حرفه‌ای

بهترین جراح زیبایی چانه کسی است که اخلاق کاری داشته و خوش اخلاق باشد و به تمامی سوالات شما با صبر و بردباری پاسخ دهد.

دکتر آرمان انقطاع (بهترین جراح چانه تهران)

دکتر آرمان انقطاع، جراح پلاستیک ماهر و مجرب، هستند که دارای نمونه کار های بسای زیادی نیز هستند. ایشون فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی از دانشگاه تهران، دارای دو بورد تخصصی و فوق تخصصی از دانشگاه تهران، نفر اول کشور در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه تهران، رتبه اول دانشکده پزشکی، با بیش از 14سال سابقه جراحی و عمل های موفق، عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو هیئت علمی سابق دانشگاه تهران، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضو انجمن جراحان ایران است.

برای مشاوره می‌توانیدفرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
لطفا مجدد وارد کنید

سوالات کلیدی که باید از پزشک خود قبل از جراحی بپرسید 

 • آیا دارای مدرک بورد جراحی پلاستیک هستید؟
 • چند سال سابقه آموزش و تجربه جراحی در زمینه جراحی زیبایی دارید؟
 • میزان رضایت بیماران در گذشته، از جراحی انجام شده توسط شما چقدر است؟
 • آیا کاندیدای خوبی برای انجام جراحی زیبایی چانه هستم؟
 • آیا نتایجی که انتظار دارم در آخر ببینم معقول و واقع بینانه است؟
 • آیا جای زخم های من قابل مشاهده خواهد بود و جای زخم های من در کجای صورتم خواهد بود؟
 • چه نوع بیهوشی را برای من توصیه می کنید؟
 • هزینه های کلی جراحی من در آخر چقدر خواهد شد؟
 • من چه کار هایی را باید انجام دهم تا بهترین نتیجه را بگیرم؟
 • چه نوع دوره بهبودی را می توانم انتظار داشته باشم و چه زمانی می توانم روال عادی زندگی روزمره خود را از سر بگیرم؟
 • آیا خطرات و عوارضی در ارتباط با عمل من وجود دارد؟
 • اگر کاشت چانه برای من مناسب نباشد، چه گزینه های دیگری وجود دارد؟ آیا عکسی از نمونه کار های خود دارید که بتوانم نگاه کنم؟ عکس قبل و بعد؟
 • مدت زمان تخمینی جراحی چقدر خواهد بود؟
 • کدام نوع جراحی زیبایی چانه در مورد من مناسب تر است؟
 • ایمپلنت چانه بهتر است یا جنیوپلاستی؟
 • آیا ریکاوری دردناک خواهد بود، و چه مدت زمان باید استراحت کنم؟
 • آیا راهی برای کاهش تهاجمی بودن جراحی زیبایی چانه وجود دارد؟
 • آیا می توانم جراحی زیبایی چانه را با روش دیگری مانند لیفت صورت ترکیب کنم؟
 • آیا می توانید مراحل انجام جراحی زیبایی چانه را توضیح دهید یا فیلم یا عکس هایی از این عمل را به من نشان دهید؟
 • آیا دفتر شما برای رسیدگی به شرایط اضطراری احتمالی مجهز است؟ چه نوع برنامه هایی برای مواقع اضطراری، در دست دارید؟
مشاوره رایگان در واتس اپ

سوالات متداول جراحی چانه

دکتر آرمان انقطاع

دکتر آرمان انقطاع

فوق تخصص جراحی پلاستیک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، دارای دو بورد فوق تخصصی و تخصصی از دانشگاه تهران، نفر اول کشور در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، رتبه اول دانشکده پزشکی، با بیش از 14سال سابقه جراحی و عمل های موفق، عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو هیئت علمی سابق دانشگاه تهران، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک ایران، عضو انجمن جراحان ایران است. از جمله خدماتی که دکتر انقطاع ارائه می دهند عبارتند از: جراحی بینی، جراحی ترمیمی بینی، بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی، لیپوماتیک، لیفت اندوسکوپی صورت، تزریق چربی و....
برچسب ها:
مقالات مرتبط
هزینه عمل جنیوپلاستی در سال 1402 چقدر است؟

هزینه عمل جنیوپلاستی در سال 1402 چقدر است؟

در طی عمل جنیوپلاستی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک صورت، استخوان فک را از طریق برشی که در داخل دهان ایجاد شده است، برش می‌دهد. این بریدگی ها یا استئوتومی ها به پزشک اجازه می دهد تا جایگاه استخوان...

لیفت آندوسکوپی پیشانی و ابرو

لیفت آندوسکوپی پیشانی و ابرو

لیفت آندوسکوپی ابرو یک عمل جراحی زیبایی برای اصلاح از بین رفتن خاصیت کشسانی بافت نرم در یک سوم فوقانی صورت و بالا بردن ابروها است. این جراحی ظاهری شاداب و جوان تر را در ناحیه بالایی صورت ایجاد می...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

8 دیدگاه ها
 1. صدف

  سلام هزینه جنیوپلاستی چقدره؟

  پاسخ
  • دکتر آرمان انقطاع

   سلام تماس بگیرین

   پاسخ
 2. عباس

  سلام کدوم عوارضش بیشتره؟؟

  پاسخ
  • دکتر آرمان انقطاع

   هر دو جراحی عوارض خاصی ندارند، ولی اگر جراحی جنیوپلاستی توسط جراح ماهر انجام شود، عوارضی نخواهد داشت.

   پاسخ
 3. فرانک

  خود پروتز چانه چنده قیمتش؟

  پاسخ
  • دکتر آرمان انقطاع

   سلام، بسته به برند قیمت هعا متفاوت است.

   پاسخ
 4. سیما

  پروتز چانه هم باید مثل پروتز سینه بعد چند سال عوض بشه ؟

  پاسخ
  • دکتر آرمان انقطاع

   سلام، در صورت نیاز بله.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *