دکتر آرمان انقطاع » انجام لیپوساکشن شکم و پهلو
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

انجام لیپوساکشن شکم و پهلو

فهرست مطالب

لیپوساکشن شکم و پهلو یک عمل جراحی زیبایی رایج است. این جراحی زیبایی شکم رسوبات چربی ذخیره شده در شکم، کمر و پهلو ها را به طور دائمی حذف می‌کند. از طریق کانول هایی که در زیر پوست قرار می گیرند، چربی های بدن ساکشن می شوند. آیا می خواهید اندام خود را تغییر دهید و چربی های موضعی شکم و پهلوها را از بین ببرید؟ لیپوساکشن شکم بهترین گزینه برای شما است.

مراحل انجام لیپوساکشن شکم و پهلو

در ادامه مراحل انجام لیپوساکشن شکم را برایتان شرح داده‌ایم:

قبل از عملقبل از انجام لیپوساکشن شکم و پهلو، یک جلسه ملاقات اولیه با پزشک خود خواهید داشت که در طی این جلسه در مورد انتظارات خود صحبت می‌کنید. جراح این روش جراحی را برای بیمار توضیح می دهد و یک معاینه قبل از عمل تجویز می کند. معاینه قبل از هر گونه جراحی زیبایی باعث جلوگیری از عوارض احتمالی حین و بعد از جراحی و بیهوشی می‌شود.
در طول جراحی لیپوساکشن شکم و پهلوهدف لیپوساکشن شکم و پهلو از بین بردن چربی های سرسخت است و همچنین یک راه حل برای از بین بردن پوست اضافی نیز می‌باشد.در این روش از یک لوله ظریف به نام کانولا که به یک دستگاه مکش ملایم متصل است، استفاده می‌شود. پزشک برش های 3 تا 4 میلی متری ایجاد می‌کند و کانول های ظریف از طریق آن ها وارد می شوند که معمولاً این برش ها در چین های طبیعی پوست قرار دارند. پس از انجام لیپوساکشن شکم و پهلو، برش ها بخیه زده می شوند و با بانداژ بسته می شوند. این عمل جراحی زیبایی بسته به مقدار چربی که باید برداشته شود و چربی ناحیه برداشته شده، می تواند از 30 دقیقه تا 2 ساعت زمان ببرد.
مراقبت های بعد از عملدوره نقاهت لیپوساکشن شکم و پهلو به طور کلی ساده است. پس از انجام لیپوساکشن شکم و پهلو، ممکن است تورم و کبودی در قسمتی که عمل جراحی اعمال شده، ایجاد شود ولی به تدریج فروکش می‌کند. درد و دوره نقاهت لیپوساکشن شکم و پهلو از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. ممکن است پزشک متخصص برای تسکین ناراحتی و درد شما برایتان مسکن تجویز کند.
باید از گن بعد از لیپوساکشن شکم و پهلو استفاده شود. مدت زمان استفاده از گن بسته به میزان چربی برداشته شده و کیفیت پوست اولیه از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است.

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو چقدر است؟

توجه داشته باشید بسته به جراح و نواحی برداشته شدن چربی، هزینه انجام لیپوساکشن می‌تواند متفاوت باشد. ترجیحاً اگر چندین ناحیه برای درمان لیپوساکشن در طول یک جراحی ترکیب شوند. به این ترتیب می توانید قیمت کل بهتر و ارزان تری داشته باشید.

بیشتر بخوانید: لیپوماتیک پشت کمر

چرا لیپوساکشن شکم و پهلو را پیش دکتر آرمان انقطاع انجام دهم؟

دکتر آرمان انقطاع فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، دارای دو بورد فوق تخصصی و تخصصی جراحی پلاستیک هستند. بیش از 14 سال سابقه انجام جراحی های زیبایی موفق دارند و عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و جراحان ایران هستند. ایشان همچنین برای ارائه خدمات بهتر در یک روز تنها یک جراحی انجام می‌دهند تا تمام تمرکزشان بر روی همان جراحی باشد.

انجام لیپوساکشن شکم و پهلو پیش دکتر آرمان انقطاع

عوارض و خطرات لیپوساکشن شکم و پهلو چیست؟

لیپوساکشن شکم و پهلو یک جراحی پلاستیک زیبایی است که بسیاری از مردم آن را انجام می دهند و همینطور دوره نقاهت کوتاهی دارد. امکان از سرگیری سریع فعالیت های عادی وجود دارد. برای جلوگیری از هر گونه خطر عوارض مربوط به لیپوساکشن شکم (پریتونیت، عفونت و غیره)، رعایت دقیق توصیه های بعد از عمل ضروری است.

دکتر آرمان انقطاع

دکتر آرمان انقطاع

فوق تخصص جراحی پلاستیک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، دارای دو بورد فوق تخصصی و تخصصی از دانشگاه تهران، نفر اول کشور در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران، رتبه اول دانشکده پزشکی، با بیش از 14سال سابقه جراحی و عمل های موفق، عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو هیئت علمی سابق دانشگاه تهران، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک ایران، عضو انجمن جراحان ایران است. از جمله خدماتی که دکتر انقطاع ارائه می دهند عبارتند از: جراحی بینی، جراحی ترمیمی بینی، بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی، لیپوماتیک، لیفت اندوسکوپی صورت، تزریق چربی و....
برچسب ها:
مقالات مرتبط
نزدیکی بعد از ابدومینوپلاستی؛ زمان مناسب + عوارض

نزدیکی بعد از ابدومینوپلاستی؛ زمان مناسب + عوارض

نزدیکی بعد از ابدومینوپلاستی شاید سوالی باشد که ذهن خیلی از افرادی که این جراحی را انجام داده‌اند را مشغول کرده باشد. جراحی زیبایی شکم می تواند ظاهر و شکل شکم شما را بهبود بخشد و اعتماد به نفس شما...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *